4 Lis

Makijaż – przewodnik krok po kroku

Simone Belli, wizażystka dla L’Oreal Paris, pomaga nam, aby rzucić światło na rutynowy make-up. Na jakąś szczególną poradę. Od czego zacząć, aby mieć skórę gotową do makijażu?
Aby mieć czystą skórę polecam zrobić peeling co 15 dni, idealna formuła jest taka, którą stosują gwiazdy, którą objawiła mi aktorka Karolina Crescentini lub mieszankę sody oczyszczonej do wybielania, aby nawilżyć miód i cytryna działa dobrze jako anty-plamy. Pierwsza zasada idealnej bazy? Nie ma make-up bez podstawy nawilżającej i uregulowania w przypadku skóry tłustej.

Mówimy o podkładzie…baza pod makijaz
Pierwszym krokiem do zrobienia jest to uregulowanie cery przy pomocy startera tylko w strefie T każdego dnia i całej twarzy na specjalne okazje. Natychmiast daje dwa razy więcej. Drugi etap polega na działaniu na kolor, degraduje zaczerwienienie z cc zielonym kremem. Więc zanim zastosuje makijaż działam tylko na korektę kolorystyczną.Który podkład wybrać?

Jeśli mam tłustą skórę wybiorę podkład o matowej fakturze, ale zdecydować się na bardziej płynne, gdy skóra jest sucha. Następnie trzeba wybrać, czy mają efekt nude w produktach w kontakcie ze skórą daje kompletną przejrzystość i znika, albo bardziej obejmuje efekt z kremowym podkładem i długotrwałe. Podstawą do rozmowy o tym, jak mówi wiele różnych kobiet ….

W jaki sposób możemy uzyskać doniosłą porcelanową skórę?

Aby mieć boską skórę nigdzie nie zdecydujesz się na łatwość, ale musze używać produktów a potem mam zamiar zacząć z proszkiem mineralnym.

Jak stosować puder?

Różnica jest w aplikatorze. Gdybym użyła długiego uszczelnienia fondotnta i chcę uzyskać efekt powlekania, będę musiał użyć włókna lub języka kota pędzel i dotknij proszku w strefie centralnej i na szczęce lub dekolcie zrób zamiast ruchu kołowego, a następnie z odrobiną lateksowa gąbka napraw produkt. Jeśli użyje podstawowego podkładu będę musiała zrobić coś w rodzaju tańca na twarz kolistymi ruchami aplikować na twarz puder pędzlem z włókien.

Zróbmy krok w tył, korektor ….

Przed pudrem i po podkładzie ja stosuje korektor tylko tam, gdzie jest ciemny znak, a nie na cały oczodół. Tak w jaśniejszy odcień podkładu, ale nie przesadzaj. Wśród korektorów i płynnego fluidu, ponieważ ten ostatni ma lepsze wyniki.

Teraz to do land, prawda?cera pod makijaz

Aby uzyskać trójwymiarowość muszę zastosować earth aby rzeźbić i rumienić aby rozjaśnić. Jeśli chodzi o ziemię, to muszą być dwa ciemniejsze odcienie tworzące cienie. Jeśli mam okrągłą twarz muszę kopać pod kośćmi policzkowymi, jeśli mam szczupłą twarz robię niewielki cień na całym owalu dając ciepły efekt.

Sekret kurczącego nosa?

Trzeba tworzyć cienie na boku i na czubku nos wydaje się węższy i krótszy. Rumieniec do światła? Tak, efekt jest bardziej niż Pomette, tak że muszę zastosować różowy rumieniec, bez stosowania zbyt blisko nosa. I żeby to zakończyć wszystko trochę rozpyloną wodą, aby usunąć efekt proszku.

Jak stosować proszek rozświetlający unikając stania się reflektorów?

Proszki rozświetlające to miecz obosieczny, że nigdy nie należy umieszczać go pod oczami, ale małe dotknięcia w kierunku kości policzkowych. Jeśli chcesz potem bardziej obszerne usta, można najpierw zastosować połysk i szminkę.
Trzy niezbędne produkty? Proszek do natychmiastowego usunięcia efektu tłustej i zmęczonej skory jak uczynimy w 50s divas, szminki i krople do oczu do oczu, aby dać świeżość dla oka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge